הוצאה לפועל​

מערכת ההוצאה לפועל, הינה הזרוע המבצעת של החלטות בית המשפט. הליכי ההוצאה לפועל מאפשרים למי שהוא בעל זכות, בין מכוח פסק דין ובין מכוח שטר, משכתנתא, משכון, מזונות או אחר, לממש את זכותו נגד אדם אחר.

פתיחת ההליך בידי הזוכה ("בקשת הביצוע") והמצאת האזהרה לאחר מכן יכולה להביא להשתלשלות של ההליך. החייב רשאי: לפרוע את החוב ; לטעון טענת "פרעתי", אשר במסגרתה טוען החייב כי מילא אחר פסק הדין או שאינו חייב עוד למלא אחריו; להגיש בקשה לצו תשלומים ; לבקש חקירת יכולת.

נושא נוסף עניינו באיחוד תיקים של החייב ובכלל זה: בקשה לאיחוד תיקים – לפי בקשת החייב או לפי החלטת ראש ההוצאה לפועל לאחר הכרזה על החייב כמוגבל באמצעים.

במסגת הליכי ביצוע בלשכת ההוצאה לפועל ניתן להגיש "בקשה לביצוע שטר או שיק", ולמעשה רואים בשטר כאילו היה פסקי דין. במסגרת הליך זה, קמה לחייב הזכות להגיש התנגדות לביצוע השטר. במצב דברים זה מעכב ראש ההוצאה לפועל את ביצוע השטר נגד החייב ומעביר את התיק שהוגש לו לבית המשפט המוסמך לדון בתביעה על פי השטר. מעתה ואילך, כאשר הועברו מסמכי הבקשה לביצוע השטר וההתנגדות לבית המשפט, יהא דינה של בקשת הביצוע כדין תביעה בסדר דין מקוצר, ודין ההתנגדות כדין בקשת רשות להתגונן​

 

משרדנו מייצג הן חייבים והן זוכים

יצוג חייבים:

•עיכוב/הקפאת הליכים

• ביטול עיקולים

• ערעור וביטול קנסות (עירייה ומשטרה)

•איחוד תיקים

• ביטול הגבלות בבנק

• חייב מוגבל באמצעים

• פשיטת רגל וליווי עד הפטר

• ביטול עיכוב יציאה מן הארץ

• הסדרים עם בנקים ושמיטת חובות

• הגנה מפני צווי פינוי (משכנתא) וצווי מאסר

•טיפול בהשבת רישיון נהיגה

•גביית חוב מזונות

•ביטול עיקול משכורת

•הגשת התנגדות לביצוע שטר

•ערעור על החלטת רשם ההוצאה לפועל

•הפחתת צו תשלומים חודשי

יצוג זוכים: 

גבייה משפטית של המחאות (שיקים)שטרי חובחשבוניות, תעודות משלוחמזונות אישה וילדיםפסקי דין וכינוסי נכסים

 

•למשרדנו היכולת הניסיון והכלים ליישום אופטימאלי של הליכי הגבייה.

 

גביית חובות

גביית חובות עלול להיות תהליך ארוך ומייגע, במיוחד לחברות גדולות שיש להן קהל לקוחות רב והן למעשה עלולות למצוא את עצמן מתמודדות כדבר שבשגרה עם גביית החובות.

אם וככל שנקלעתם למצב של חוב שאין לו כיסוי והנכם מעוניינים לפעול לשם גביית החוב בדרך הטובה והמהירה ביותר, הדרך המומלצת ביותר היא להיעזר בעורך דין גביית חובות שיעניק לכם את הטיפול המשפטי המועיל ביותר כך שבסופו של יום יביא אתכם לתוצאה שאתם מעוניינים בה והיא גביית החוב.

שירותים המוענקים על ידי עורך דין לגביית חובות

עורך דין לגביית חובות יכול לסייע לכם ולהציע מגוון פתרונות משפטיים רלוונטיים ועדכניים כדי להביא לתוצאות הטובות ביותר במצב הנתון, כך לדוגמא :

·         גביית חובות: אנשים לא מעטים נתקלו במהלך חייהם בלקוח או חייב שלא עמד בחובו או שהחליט פשוט כי הוא לא מעוניין לשלם לכם. במצבים אלו, אין לכם כל-כך הרבה מה לעשות בעניין מלבד להיעזר בשירותו של עורך דין לגביית חובות . עורך הדין, יפעל לאיתור אותו לקוח ויפעל לצורך פעילות ראויה להסדרה מוקדמת של החוב הנדרש לתשלום, ויפעל לצורך תשלום מלוא החוב.

 

·         גביית שיקים חוזרים: עורך הדין לגביית חובות יכול לסייע לכם גם במצב של שיק החוזר על ידי הבנק מסיבת אין כיסוי מספיק ו/או מכל סיבה אחרת. כך שאם התקבל אצלכם שיק שחזר כאמור ואין בידכם כדי לאתר את נותן השיק החוזר, עורך הדין יאתר עבורכם את נותן השיק החוזר, ויפעל על מנת לגבות את הסכום הנקוב בשיק החוזר על פי הדרכים המקובלות בדין.

 

·         איתור חייבים: קיבלתם שיק חוזר, אדם/לקוח שחייב לכם כסף פשוט נעלם? עורך דין לגביית חובות יפעל לצורך איתור החייב בהקדם האפשרי, למשרדנו יש את היכולת לאתר את כל סוגי החייבים, בכל הארץ, ולבצע מסירות אישיות גם במגזר הערבי.

 

·         גביית חוב לאחר מותו של החייב: לאחר פטירתו של חייב ניתן להמשיך ולגבות את החובות שהותיר אחריו אותו חייב, לצורך גביית חובות מסוג זה ניתן לפנות לעורך דין גביית חובות שיפעל בדרכים המקובלות בדין על מנת לפעול להמשיך ולגבות את החוב מיורשיו של אותו חייב, שכן במותו של חייב שנפטר, זכויותיו וחובותיו עוברים בירושה ליורשיו ולכן רצוי להיעזר בעורך דין לגביית חובות כדי להשיג תוצאות גבייה מקסימאליות.

 

שיקים חוזרים - כיצד גובים שיק חוזר?

 

גביית שיקים חוזרים זו היא מומחיותו של עורך הדין ירון חליוה. עורך הדין ירון חליוה רכש ידע וניסיון רב בהתנהלות אל מול לשכת ההוצאה לפועל. חשוב מאוד כי במידה והינכם מחזיקים שיק שחזר אתם יכולים לפנות אל עורך הדין ירון חליוה על מנת לקבל את הייעוץ המקצועי ביותר כדי להביא בפועל לגבייה מהירה של השיק.

 

שיקים חוזרים

 

במדינת ישראל רבים הם אלה הסובלים מאותם שיקים חוזרים אשר מציפים את השוק. בעלי עסקים גדולים כמו גם בעלי עסקים קטנים מכירים היטב את הבעיה אשר יכולה למוטט כל עסק באשר הוא, מסירת סחורה ובתמורה קבלת כסף בשטר המכונה שיק אשר בחלק מהמקרים הוא חסר כל ערך ואין לו כיסוי.

עורכי דין הוצאה לפועל יוכלו להעניק לנייר זה את הערך הנקוב בו על ידי הפעלת לשכת ההוצאה לפועל ובכך למעשה להחזיר לאותם אנשים אשר חייבים להם את הסכום שמגיע להם. עורכי דין הוצאה לפועל אשר מתמחים בתחום זה מכירים את התקנות ומערכת החוקים של ההוצאה לפועל והפסיקה המנחה ובזכות ידע זה יחד עם הניסיון שצברו יוכלו לעזור לאותם אנשים ו/או חברות אשר קיבלו לצערם שיקים חוזרים.

לפיכך ובנסיבות האמור, כדי שיוענק טיפול יעיל ואיכותי בתיק שלכם חשוב מאוד לדעת לבחור עורכי דין הוצאה לפועל לוחמניים בעלי רעב להצלחה עם ידע רב וניסיון כדי להביא לגבייה מהירה של השיק החוזר.

 

 

עורך דין הוצל"פ? איך בוחרים את העורך דין?

 

כאמור ישנם הרבה מאוד עורכי דין הוצאה לפועל אשר פועלים בתיקים כאלה ואחרים. לפני בחירת עורך דין הוצאה לפועל חשוב מאוד לקבל חוות דעת חיובית ולוודא כי לאותו עורך דין הוצאה לפועל יש את היכולות והניסיון לסייע לכם במהירות האפשרית וכמובן באופן יעיל ובטוח.

עורך דין הוצאה לפועל מקצועי ומנוסה ידע לפעול באופן מקדים ויעיל על מנת להניע תהליכי גבייה מהירים.

תוכנות ניהול מערך הגבייה:

במשרדנו מותקנות התוכנות החדישות ביותר בתחום ניהול המשרד, נט המשפט, וכמובן בתחום ההוצאה לפועל, במשרדנו נעשה שימוש בתוכנה המתקדמת ביותר לניהול מערכתהגבייה, ואנו ערוכים לקלוט כמות עצומה של תיקים בתחום הגבייה.

המשרד ערוך במיוחד לטיפול בכל הנוגע לגביית חובות, ונמצאים במערכותיו מלוא הנתונים הנדרשים לעבודה השוטפת בנושא זה, לרבות רישום לקוחות, מעקב אחר תיקים, רישום דיונים משפטיים, ומערכת הוצאה לפועל מלאה הכוללת את כל הטפסים הרלוונטיים, ניהול מחשבונים, ניהול הסדרי חוב, שליחת דואר היברידי וכיוצ"ב.

עבודה ישירה מול מחשבי בית המשפט

באמצעות מערכת המחשוב המתקדמת של המשרד אנו נמצאים בתקשורת ישירה למחשב בית המשפט ולשכות ההוצאה לפועל- כל התביעות האזרחיות וכן תיקי ההוצאה לפועל נפתחים באופן ממוכן, פעולה המייעלת באופן ניכר את ההליך הגבייה ומקצרת אותו באופן משמעותי.. פיקוח ובקרה

מערכת המחשוב המתקדמת המותקנת במשרדנו מאפשרת קבלת נתונים בכל רגע נתון לגבי כל פרט המטופל במערכת. מערכת המחשב מסוגלת להנפיק דו"חות מסוגים שונים בהתאם לדרישות הלקוח, מהם ניתן ללמוד על מצב התיקים בחתכים השונים. הדבר מסייע מאוד בניתוח החומר ובדיקת הטיפול שנעשה על ידי המשרד.

 

גביה משפטית / גביה שירותית

 

בנוסף להליך הגבייה המקובל, אנו פועלים במידת הצורך להסדרת גבייה על דרך המשא ומתן, תוך חיסכון בהוצאות הלקוח וסיום הסכסוך בדרך נעימה ככל האפשר.

בגבייה בדרך זו קיימים יתרונות רבים, שכן הזוכים נהנים מגבייה מהירה של החוב ומחיסכון בהוצאות נוספות בתיק, ואילו החייבים נהנים מפניה אישית ומסבירת פנים המסייעת לחייבים להימנע מהרעת מצבם שלא לצורך

כיום ניתן להיווכח כי הצלחת הגביה שירותית משפטית מדברת בעד עצמה.

ירון חליוה -  משרד עורכי דין

02-595-9000

02-595-9595