מכירה ורכישה של דירה
משרדנו נאות לטפל בעסקאות מכר ורכישה של נכסי מקרקעין לרבות דירות, בתים, בניינים, מגרשים ונכסים מסחריים. עריכת חוזים והסכמים, מלווים משפטית את כל שלבי העסקה מהשלב הראשוני של בדיקת הנכס ובדיקת הזכויות בו, ליווי בנוגע לקבלת אשראי ומשכנתא, שעבודים, משכונים, מיסוי מקרקעין, עד לסיומה של העסקה. כמו כן משרדנו מייצג לקוחות במסגרת כינוס נכסים.


שכירות 
משרדנו מייצג הן שוכרים והן בעלי נכסים בבתים פרטיים, דירות ובנכסים מסחריים. עריכת הסכמי שכירות, ערובות ובטוחות, ודואגים לאפשרויות הגביה תוך שמירה על האינטרסים והצרכים של לקוחותינו.

הסכמי שיתוף במקרקעין/פירוק שיתוף במקרקעין 
משרדנו עורך הסכמי שיתוף במקרקעין תוך הסדרת זכויות וחובות השותפים להסכם. כמו כן אנו עורכים הסכמי פירוק שיתוף במקרקעין בדרך של מכירה, חלוקה, או בדרך של רישום בית משותף.


תיקון צו רישום בתים משותפים 
משרדנו מבצע עבור לקוחותיו תיקון צו רישום בתים משותפים בלשכת רישום המקרקעין. התיקון כולל שינוי פרטי הרישום בלשכה, רישום בניה חדשה שנעשתה על גג משותף, הרחבת דירות על חשבון השטחים המשותפים או העברת הצמדה מדירה לדירה. אנו מטפלים בלקוח לאורך כל ההליך עד לרישום זכויותיו בלשכת רישום המקרקעין.


מיסוי מקרקעין
בכל עסקת מקרקעין אשר מתבצעת  במשרדנו נלקחים בחשבון ייעוץ ותכנון מס מלאים, הלקוח מקבל ייעוץ והכוונה ביחס  לפרויקט המקרקעין הספציפי אותו הוא מוכר/רוכש, תוך התייחסות למכלול מצבת המקרקעין שברשותו וברשות קרוביו. כמו כן,  אנו פועלים בהגשת השגות ועררים על שומות מס בהתאם לצורך המתבקש מול רשויות המס להפחתת השומה שנקבעה.​

מקרקעין​

ירון חליוה -  משרד עורכי דין

02-595-9000

02-595-9595